Equip de Govern

 

 
 
Alfons Garcia (PSC)

Alcalde

alcaldia@vandellos-hospitalet.cat

Més informació

 

Cristina Borràs (PSC)

1a tinent d'alcalde

Regidoria de Mitjans de Comunicació

Regidoria de Serveis Socials

Regidoria d'Esports

 

Mª Elidia López (FIC)

2a tinent d'alcalde

Regidoria de Turisme i Festes  

Regidoria d'Obres i Serveis

 

Núria Ortiz

3a tinent d'alcalde

Regidoria d'Ensenyament

Regidoria de Cultura i Patrimoni

 

cborras@vandellos-hospitalet.cat

Més informació

llopez@vandellos-hospitalet.cat

Més informació

nortiz@vandellos-hospitalet.cat

Més informació

Miguel Àngel Garcés (PSC)

4t tinent d'alcalde

Regidoria d'Ocupació i Emprenedoria

Regidoria d'Empresa, Comerç i Energia

 

Frederic Escoda (PSC)

Regidoria d'Hisenda i Recursos Humans

Regidoria de Seguretat i Protecció Civil

 

Celia Ruiz (PSC)

Regidoria de Salut Pública i Medi Ambient

Regidoria de Joventut

Regidoria d'Administració

 

magarces@vandellos-hospitalet.cat

Més informació

fescoda@vandellos-hospitalet.cat

Més informació

cruiz@vandellos-hospitalet.cat

Més informació


Oposició

Monica Boquera

Maite Boquera

Assumpcio Castellvi

Mònica Boquera (CiU)

moboquera@vandellos-hospitalet.cat

Més informació

Francesc Blanch (CiU)

fblanch@vandellos-hospitalet.cat

Més informació

Belén Lavilla (CiU)

blavilla@vandellos-hospitalet.cat

Més informació

Brauli Conejo

Jordi Borras

Esteve Sirisi

Manel Barceló (ERC)

mbarcelo@vandellos-hospitalet.cat

Més informació

Jaume Cire (ERC)

jcire@vandellos-hospitalet.cat

Més informació

Sílvia Pujol (PP)

spujol@vandellos-hospitalet.cat

Més informació